pondelok 14. januára 2019

Z kuchyne prešovského futsalu

V piatok, t.j. 18. 1. 2019, o 20:00 hod. v športovej hale na Baštovej ulici v Prešove privíta FK Ekoprim Prešov ašpiranta na titul Angels Humenné.

Ženy FK Ekoprim Prešov odohrajú svoje turnajové kolo v domácej hale ŠH Hotelovej akadémie v Prešove 26. 1. 2019 (sobota) od 10:00 hod.

Výsledky:
A mužstvo - FK Ekoprim Prešov (11. 1. 2019, Košice)

NLF Košice - FK Ekoprim Prešov 7:3 (3:0)
Góly za Prešov: Vantruba, Mihok, Beliš,

V minulom kole sme sa predstavili na ihrisku exGrizzly Slovakia Košice a teda po novom N.L.F. Košice. Prehrali sme 3:7 a zastavili tak šnúru víťazstiev v tejto sezóne.
Hlavne prvý polčas bol z našej strany po futsalovej stránke veľmi vydarený, no v prvých minútach sme urazili šťastenu a po troch rýchlych brejkoch sme trikrát inkasovali. Nepresnosť vo finálnej fáze nás tak stála nie len polčasový, ale aj celkový výsledok. V druhom polčase sme takmer 10 minút hrali power-play, no ani to nám zápas nepomohlo zdramatizovať. Vytvárame si šance, no ani mladé ani staré pušky dnes nemali svoj deň. Ak sa naučíme premieňať šance aké sme mali, určite budeme úspešní.
Už najbližší piatok (18. 1. 2019) to môžme potvrdiť doma s Humenným.