Z kuchyne prešovského futsalu

Výsledky juniorských kategórií

FEJ U20
Futsal Team Levice U20 - Fk Ekoprim Prešov U20 0:1
V dnešnom prvom zápase je veľká škoda že sa nám v prvom polčase nepodarilo premeniť vyložene šance, ktoré sme si vypracovali. Mali sme k ním pristúpiť zodpovednejšie. Levice nám párkrát pohrozili z protiútokov, čo sa nám podarilo ubrániť. V závere stretnutia sme po súperovom šiestom faule kopali desiatku, ktorú sa nám podarilo premeniť. Zápas tak skončil našim chudobným víťazstvom 1:0

Lion car MIBA Banská Bystrica U20 - Fk Ekoprim Prešov U20 0:12
V zápase s Banskou Bystricou sme potvrdili úlohu favorita o čom už hovorí samotný výsledok . Po polčase sme už vyhrávali 5:0 .V druhom sme skúsili powerplay, ktorá nám vychádzala, keďže súper to zle bránil a počet strelených gólov na našom konte už len narastal.

FK Ekoprim Prešov - muži
Futsalisti Prešova potvrdili úlohu favorita, Lion Šatex Poprad zdolali 6:2.
Futsalisti FK Ekoprim Prešov potvrdili v zápase proti Popradu úlohu favorita až po zmene strán. Po prvom polčase bol vo vedení nováčik, no napokon uspeli. Šarišania sa rozstrieľali v druhom polčase a vyhrali 6:2. V zápase 3. kola druhej futsalovej ligy boli jednoznačným favoritom Prešovčania, nováčik z Popradu ale v prvom polčase domácemu celku vzdoroval. Minútu pred koncom prvého dejstva sa hráči spod Tatier dokonca ujali vedenia, skóre stretnutia otvoril Pavol Fejerčák. Kvalita a skúsenosť Šarišanov sa prejavili po zmene strán. V druhom polčase sa rozstrieľali a dali šesť gólov, pričom inkasovali iba raz.